Projekt Poďme dať viac

Pandémia priniesla mnoho výziev aj pre nás v Art with Benefits. Zavedením opatrení boli zrušené aj naše podujatia a my všetci sme zostali doma. Hoci sme sa nemohli stretnúť osobne, neprestali sme však pomáhať.  


Pripravili sme projekt Poďme dať viac, v rámci ktorého sme s našimi partnermi vytvorili limitovanú edíciu degustačných boxov v spolupráci s Lunys. Do vašich domovov sme tak priniesli časť zážitku, ktorý ste mohli ochutnať na našich koncertoch Song for... Okrem toho, že tento box ponúkol kvalitný gastronomický zážitok, jeho kúpou ste prispeli aj na potravinovú pomoc pre asociáciu APPA.


Asociácia APPA je pomáha postihnutým deťom a dospelým osobám. Jej hlavným cieľom je poskytovať všestrannú pomoc, podporu a poradenstvo predovšetkým ľuďom s neurologickými a motorickými poruchami pohybového systému a členom ich rodín. Sú im oporou a poradcami, aby sa nikto necítil stratený a napriek ťažkostiam niekam patril a mal sa kam obrátiť o radu a pomoc.


Sme vďační, že sme sa vďaka potravinovej pomoci z projektu Poďme dať viac Limited edition mohli stať na chvíľu súčasťou tejto podpory.

,,Ďakujeme Art with benefits, že ste sa v spolupráci s Lunys rozhodli potešiť našich členov vo forme potravinových balíčkov práve pred uplynulými sviatkami. V časoch, kedy je sociálneho kontaktu minimum, takéto gesto zahreje pri srdci o to viac. V mene členov klubu APPA Vám ďakujeme.

Asociácia APPA